Čís. položky 138-072410/0001

Justus van Huysum I.

Justus van Huysum I. - Obrazy

(Amsterdam 1659-1716) Pan und Syrinx mit dem Flussgott Ladon, Öl auf Leinwand, 55 x 69 cm, gerahmt

Justus van Huysum war wie se inSohn Jan Stilllebenmaler. Beide schufen nur ganz wenige Landschaften. Ein weiteres vom Künstler signiertes Landschaftsbild wurde am 18. Mai 2016 bei Christie's, London, als Lot 475 versteigert.

Expert: Damian Brenninkmeyer Damian Brenninkmeyer

old.masters@dorotheum.com

06.07.2021 - 10:49

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Justus van Huysum I.

old.masters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.07.2021 - 10:49
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.