Gottfried Wurm (Laf) *
(Wien 1946 geb.), "Lkosterneuburg", signiert u. datiert "LAF 18", Öl auf Leinwand ca. 40 x 30 cm, geragmt
05.07.2021 - 10:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Wurm (Laf) *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.07.2021 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |