Brillant Memoryring zus. ca. 0,55 ct
Weißgold 750, halb ausgefasst, RW 53, 4,5 g, sichtbare Lotstelleøg4
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
07.07.2021 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.07.2021 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |