Peter Robert Keil *
(geb. 1942 Züllerau/Pommern) Paar, handsigniert, datiert Keil 84, Mischtechnik auf Karton, Bildausschnitt 69 x 49 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.07.2021 - 15:31
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2021 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Graz |