Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009), "Jeder gegen jeden", signiert u. datiert "Hrdlicka 1964", Radierung, Nummer 27 von 99 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße ca. 32,5 x 39 cm, gerahmt, fleckig, Knicktellen
19.07.2021 - 10:37
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2021 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-