Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975), Portrait eines bärtigen Bergmannes mit Tabakpfeife, signiert "Wilhelm Kaufmann", Filzstiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt ca,55 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
19.07.2021 - 10:37
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Wilhelm Kaufmann *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2021 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena: