Brennholzständer
, 20. Jh., scherenförmiges Eisenrohrgestell mit Handhaben, ca. 61 x 51 x 37 cm, altersu. Gebrauchsspuren
19.07.2021 - 10:05
- Vyvolávací cena:
Brennholzständer
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.07.2021 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |