Solitär 0,42 ct
Weißgold 585, 1 Brillant, RW 57, 3,6 g, Tragespurenøg4
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
20.07.2021 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Solitär 0,42 ct
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.07.2021 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |