Altschliffbrillant, Diamantring, zus. ca. 2,45 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 2,05 ct, RW 56, 11,7 gøG11
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
20.07.2021 - 15:13
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.07.2021 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Linz |