Kugelschreiber
Montierung G585, Länge ca. 12 cm, 19,9 gøG8
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
04.08.2021 - 11:11
- Dosažená cena: **
-
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 380,-
Kugelschreiber
Montierung G585, Länge ca. 12 cm, 19,9 gøG8
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 04.08.2021 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, zwei Flaschenhalter, Modellnummern: 3601 und 4173 und Messingkorken, Modellnummer: 3965, Wien, um 1950
- Miguel Ortiz Berrocal *
- Lapis Lazuli (beh.) Armband "Blätter"
- ** - Österr. Porto Nr. 46U - laut aktuellem Fotoattest Soecknick ist die Marke "postfrisch: echt und einwandfrei",
- Brillant/Saphirdamenring