Violinbogen, C. A. Hoyer, Markneukirchen
Bezeichnet: C. A. Hoyer, Perlmuttbesatz, Länge ca. 73,8 cm, etwas beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.08.2021 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.08.2021 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |