Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), Bauernhof , monogrammiert "E. H.", Aquarell auf Papier, ca.30 x 40 cm, verglast, gerahmt, Knickstelle
02.08.2021 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.08.2021 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: