Balthasar Wigand zugeschrieben
(1771-1846) Palais der Fürst Razumowsky, Öl auf Holz, 5 x 10 cm, gerahmt, verglast
02.08.2021 - 10:27
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.08.2021 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |