Carl Rotky *
(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Im Sausal/Kitzeck, handsigniert Rotky, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 19,5 x 27,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.08.2021 - 15:28
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Carl Rotky *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 09.08.2021 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Graz |