Hans Zatzka
(Wien 1859-1945) Nelken in einer Glasvase mit Schmetterling, rückseitig alt betitelt "Nelken", signiert H. Zatzka, Öl auf Malkarton, 40 x 26 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
26.08.2021 - 15:04
- Cena:
EUR 2.070,-
Hans Zatzka
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 26.08.2021 - 15:04 |