Josef Thoma
(Wien 1828-1899) Im Hochgebirge, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 55,5 x 68,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)
Provenienz: Dorotheum Wien, 23. Januar 1956, Los 129.
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
26.08.2021 - 15:02
- Cena:
EUR 1.200,-
Josef Thoma
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 26.08.2021 - 15:02 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Cena:
EUR 550,-