Brillantbrosche
Roségold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, 11,2 gøg11
23.08.2021 - 15:18
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantbrosche
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 23.08.2021 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Graz |