Brillantsolitär ca. 0,40 ct
Gold 585, Brillant in Weißgold 750 gefasst, RW 53, 6,6 g øG7
23.08.2021 - 15:02
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,40 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 23.08.2021 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Graz |