Ella Doctorovich
(geb. 1862 Neusahl/Ungarn, tätig in Baden b. Wien) Dorfidylle, handsigniert Ella v. Doctorovich, Öl auf Leinwand, 39 x 45 cm, gerahmt, Leinwand eingerissen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.08.2021 - 15:32
- Vyvolávací cena:
Ella Doctorovich
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 23.08.2021 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Graz |