Künstler 2. Hälfte 20. Jhdt.
Der Musiker, Öl auf Leinwand, 100 x 70 cm, o. R.,
16.08.2021 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Künstler 2. Hälfte 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.08.2021 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |