Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), "Winterliche Bergkirche", monogrammiert "E. H.", Aquarell auf Papier, ca. 38,5 x 29,5 cm, verglast gerahmt
16.08.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.08.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena: