Altschliffbrillantsolitär ca.0,55 ct
Weißgold 585, Fassung durchbrochen gearbeitet, Schiene verziert, RW 56+, 2,1 g øG2
06.09.2021 - 15:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 06.09.2021 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, Sektkühler bzw. Champagnerkübel, Wien, um 1950
- Halsreif
- Renate Kordon
- Unterhebelrepetierbüchse, Winchester, Mod.: 1873 Round Barrel Rifle - Herstellungsjahr 1881, Kal.: .38 W. C. F. (.38-40 Winchester Center Fire),
- KK-Selbstladebüchse, GSG German Sport Guns, Mod.: GSG-522, Kal.: .22 l. r. HV,