Otto Rudolf Schatz *
(Wien 1900-1961) Erotika - Mènage a trois, signiert: Otto Schatz, datiert: 1938, Bleistift, aquarelliert auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 13,7 x 9,8 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.08.2021 - 15:31
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Otto Rudolf Schatz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.08.2021 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-