Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Die Karlskirche in Wien bei Schneefall, signiert: O. Laske, Gouache auf Papier, Passepartout-Auschnitt ca. 14,3 x 9,7 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.08.2021 - 15:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.08.2021 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: