Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Don Quixote, im Stein signiert und datiert: Picasso 11.3 (19)55, Lithographie auf Velin von Arches, Passepartout-Auschnitt ca. 46 x 36 cm, Blattgröße ca. 54 x 37,8 cm, Prägestempel: Editions Combat pour la Paix/Copyright S. P. A. B. E. M Paris
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.08.2021 - 15:33
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Pablo Picasso *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.08.2021 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
A ‘Sujet Colombe’ (Dove Subject) jug, designed by Pablo Picasso
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: