Altschliffdiamant Solitär ca. 0,35 ct
Weißgold 750, Altschliffdiamant in Platin gefasst, RW 51, 1,5 gøG1
26.08.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 26.08.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 19.08. - 26.08.2021 |