Brillantring zus. ca. 0,80 ct
Gold Weißgold 750, teilweise rhodiniert, RW 53, 11,6 g, Tragespurenøg12
26.08.2021 - 10:28
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Brillantring zus. ca. 0,80 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 26.08.2021 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 19.08. - 26.08.2021 |