Altschliffbrillant Solitär Herrenring, ca. 1,40 ct
Gold/Weißgold 585, RW 62, 13,1 gøG13
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
24.08.2021 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.08.2021 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |