Altschliffbrillant Solitär
Gold 333, Brillant in Weißgold 585 gefasst , ca. 0,40 ct, RW 54, 4 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
24.08.2021 - 15:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Solitär
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.08.2021 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Linz |