Altschliffbrillant, -diamantring, zus. ca. 0,85 ct
Gold 580, Fuchkopfpunze 1872- 1922, RW 57, 3,3 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
24.08.2021 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.08.2021 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |