Altschliffbrillant Solitär, ca. 0,50 ct
Gold ca. 580, 1 Drittel 20 Jhd., RW 55, 2,3 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
24.08.2021 - 15:04
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.08.2021 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |