Altschliffbrillant/DiamantAnhänger an Halskette
Gold 585, zusammen ca. 0,55 ct Fassung teilweise in Silber, Länge 45 cm, 5,5 g øG6
20.09.2021 - 15:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2021 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Graz |