Rudolf Kargl
(Wien 1878-1942 Mödling) Habachtal, betitelt, signiert R. Kargl, Aquarell auf Papier,20 x 27 cm, gerahmt,(Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
31.08.2021 - 10:46
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Rudolf Kargl
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.08.2021 - 10:46 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: