Siegfried Stoitzner *
(Wien 1892-1976 Krems), "Herbstlicher Park", signiert "Siegfried Stoitzner", Bleistift-Rötelzeichnung, Bildausschnitt ca. 17 x 11,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt
30.08.2021 - 10:39
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Siegfried Stoitzner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.08.2021 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.300,-