Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), "Tulpen in Vase", Signaturstempel "R. Ullik", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 44,5 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
30.08.2021 - 10:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.08.2021 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena:
EUR 95,-