Mario Terzic *
, (Feldkirch 1945 geb.), betitelt "Vienna-Favoriten", signiert "Terzic", Lithographie in Farbe ca. 53 x 67 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
30.08.2021 - 10:36
- Vyvolávací cena:
Mario Terzic *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.08.2021 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |