Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), "Winterliche Bergkdorf", signiert und undeutlich datiert "E. Huber 19??", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 36,5 x 48,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt
30.08.2021 - 10:18
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.08.2021 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: