Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Ohne Titel, Beigabe zum Buch: XXème Siècle. Hommage à Marc Chagall, Lithographie in Farbe, blattgroßer Druck ca. 31 x 23,6 cm, WVZ Cramer 80, Mourlot 572
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.08.2021 - 15:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.08.2021 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: