Nach Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Dackel im Stein signiert: Picasso, Lithographie auf Velin, Blattgröße ca. 43 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.08.2021 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
Nach Pablo Picasso *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.08.2021 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: