Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) Boote in einem Kanal in Venedig, signiert: Wilhelm Kaufmann, Filzstift auf Papier, Passepartout-Auschnitt ca. 44 x 61 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.08.2021 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Wilhelm Kaufmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.08.2021 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena: