Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Carte de Voeux pour 1988, Lithographie in Farbe, Passepartout-Auschnitt ca. 13,6 x 10,1 cm, verglast, gerahmt, WVZ, Mourlot 987
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.08.2021 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.08.2021 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: