Egon Wallburg
um 1940 "Kirchgang", Aquarell, ca. 16 x 23 cm, signiert, datiert 936, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
15.09.2021 - 15:28
- Vyvolávací cena:
Egon Wallburg
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.09.2021 - 15:28 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |