Nürnberger Schöpflöffel (Kloßlöffel)
Silber 13-lötig, tlw. vergoldet, 1. Hälfte 19. Jhdt., 179,2 g, DellenøS179
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
15.09.2021 - 15:33
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.09.2021 - 15:33 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |