Brillant Damenring zus. ca. 2,50 ct
Weißgold 585, acht Brillanten, RW 56, 10,2 gøg10
30.09.2021 - 10:04
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 30.09.2021 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Massive Figaromuster Halskette
- Heinrich Heuer *, 3 Bilder:
- Rudolf Emanuel Karsch* (Kamnitz 1902-1975 Hintersee bei Salzburg)
- **/* - Partie D.Reich u.a. mit Nr. 336 Wb ** mit Fotoattest Bechtold,