Künstler 20. Jhdt.
Landschaft mit Windmühle, Öl auf Leinwand, beschädigt, 57 x 77 cm, gerahmt,
13.09.2021 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.09.2021 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |