Deutsch 19. Jhdt.
Bildnis einer Dame, Öl auf Holz, 30 x 24 cm, oval, schmutzig, gerahmt,
13.09.2021 - 10:29
- Vyvolávací cena:
Deutsch 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.09.2021 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |