Hehn um 1950
Am Wolfgangsee, signiert E. Hehn, Öl auf Karton, 24 x 32 cm, gerahmt,
13.09.2021 - 10:33
- Vyvolávací cena:
Hehn um 1950
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.09.2021 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |