Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), "Winterliche Bergkirche", monogrammiert "E. H.", Aquarell auf Papier, ca. 38,5 x 29,5 cm, verglast gerahmt
13.09.2021 - 10:18
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.09.2021 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: