Künstler 19. Jhdt.
Sänger am Meer, Öl auf Leinwnad, 51 x 65 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,
13.09.2021 - 10:31
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.09.2021 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |