Maximilian Neubauer
(Wien 1879-1920), betitelt "(Razenstadl), Magdalenenstraße 74", signiert"M. Neubauer", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 17,5 x 27 cm, Passeüartout, verglast, gerahmt
13.09.2021 - 10:38
- Vyvolávací cena:
Maximilian Neubauer
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.09.2021 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |